+420 235 517 879, +420 777 780 780   |  info@greenpointhome.cz
 
Katalog zboží - Dřevostavby
Novinky
01. 05. 2016

Zveme Vás na den otevřených dveří do nízkoenergetické dřevostavby v Čisovicích, a to ve dnech 13. a 14. 5. 2016.

19. 04. 2016

Dům IZY FOR 4 obdržel titiul TOP DŮM 2016 do 100 m2.

15. 02. 2016

Jako každý rok se v Praze v Holešovicích konal veletrh Dřevostavby 2016, kde jste mohli seznámit s prezentací výrobce SIP panelů EUROpanel z Liberci. Hlavním tématem letošního výstavního stánku byli EUROPANEL domy. 

Profil společnosti

I když se naše společnost Green Point Home může zdát jako mladá společnost, vznikal v roce 2013, jedná se o pravý opak. Green Point Home vzešla ze společné spolupráce Indooru a Iridie, jako pokračovatel mnohaleté práce společnosti Top Haus.

Společnost Green Point Home díky spolupráci staví rodinné domy na území české republiky již od roku 1999. Hlavní činností společnosti je výstavba nízkoenergetických domů na klíč s využitím jedinečného stavebního systému EUROPANEL, který se svou jednoduchostí a univerzálností stává ekonomickou a ekologickou alternativou k tradičním stavebním materiálům. Systém má skvělé tepelně-izolační vlastnosti a tím splňuje požadavky pro realizaci nízkoenergetických domů.

Díky této technologii zaručujeme rychlou výstavbu suchou cestou za jakéhokoliv počasí, prostorovou úsporu a v neposlední řadě i nízké provozní náklady na vytápění domu.

Zákazníkům nabízíme kompletní servis při výstavbě domu na klíč, na dokončení nebo pouze hrubou stavbu včetně zajištění profinancování stavby příp. doporučení lokality pro stavbu samotnou.

Samozřejmostí je i nabídka vlastních typových projektů rodinných domů včetně možné variability vnitřního vybavení a uspořádání dle přání zákazníka.

Vzhledem k tomu, že společnost spolupracuje s několika projekčními kancelářemi není problém zajistit studii a projekt dle konkrétního požadavku investora.

Dalším předmětem činnosti společnosti je stavba speciálních pasivních domů a unikátních chytrých mobilních domů.

Naše společnost poskytuje komplexní rozsah služeb od studií a projektů až po řízení výstavby a stavebních prací v rámci investičních dodávek, rekonstrukcí a novostaveb. Podnikatelská činnost vychází z dlouholetých odborných zkušeností řídícího managementu a vysoce profesního přístupu jednotlivých pracovních týmů k zákazníkovi. Samozřejmostí je individuální přístup k investorovi tak, abychom maximálně vyhověli jeho požadavkům.

Od samého počátku je kladen důraz zejména na vysokou kvalitu prováděných prací, kvalitní přípravu, kontrolu a řízení projektu a seriózní a aktivní přístup k investorovi.

Kvalita naší práce je výrazně ovlivněna úrovní našich subdodavatelů a dodavatelů, proto je z naší strany věnována maximální pozornost výběru těchto subjektů. Naše činnost je v souladu s požadavky pro certifikovanou společnost v rámci ISO 9001: 2001 a ISO 14001:2005.

Naším krédem je rychlá, moderní a bezpečná služba.

Naší strategií je kvalita a špičková organizace práce.

Vladimír Čásár
ředitel společnosti TOP HAUS, zakladatel Green Point Home

 
(C) 2021 © GPHome Mnichovo Hradiště s.r.o., INDOOR, s.r.o., TOP HAUS s.r.o.